به یاد تو ادامه می دهیم ...


Mohammad Movasagh

 ماموریت ما


ماموریت ما تهیه بهترین دانه های ذرت پاپکورن، دانه های آفتابگردان و حبوبات از سراسر جهان، با اطمینان از کنترل کیفیت دقیق و شیوه های پایدار آنهاست. هدف ما این است که با ترویج سبک زندگی سالم و تنوع آشپزی، این محصولات مغذی را در سبد غذایی همه مصرف کنندگان در ایران قرار دهد.

چشم انداز ما


چشم انداز ما فراهم آوردن تمامی نیاز خانواده های ایرانی از دانه های ذرت پاپکورن با کیفیت ، دانه های آفتابگردان و حبوبات در بازار ایران، ارائه گزینه های میان وعده سالم به خانواده ها و ترویج فرهنگ تغذیه سالم و مغذی است.

 


شرکت فرانامان پارس از سال ۱۳۸۲ به عنوان یک شرکت تجاری پیشرو، فعالیت خود را در عرصه بزرگ محصولات غذایی به عنوان وارد کننده مواد غذایی آغاز نموده است. این مجموعه از آغاز، استراتژی اصلی خود را بر شناسایی بازار های جدید و ظرفیت های موجود متمرکز نموده و مهمترین هدفی را که دنبال می کند مشتری مداری است . در این راستا این شرکت اقدام به واردات انواع خشکبار مانند ذرت (پاپکورن)، تخمه آفتابگردان، تخمه کدو، انواع بادام زمینی و حبوبات نموده است. شرکت فرانامان پارس توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت برتر و قیمت رقابتی و همچنین سرویس دهی مناسب و تعریف سیستم های پشتیبانی،

جایگاه مناسبی در بین مشتریان و مصرف کنندگان محصولات غذایی به خویش اختصاص دهید که دستیابی به این مهم با تأمین محصولاتی مطابق با آخرین استاندارد ها میسر گردیده است. در طی این مدت کوتاه با بهره گیری از نیروهای مجرب و متخصص و آخرین دانش روز و همچنین در نظر گرفتن فاکتورهای دیگری چون تنوع محصولات و شیوه های نوین بازار یابی در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان قادر گردیده ایم موفقیت چشمگیری در بازار رقابتی موجود کسب نماییم. امید که چون گذشته در کنار ما باشید.